PSMN7R2-100YSFX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN7R2-100YSFXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN7R2-100YSFXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN7R2-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN7R2-100YSFX
Descriere
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 111A (Tc) 194W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
75 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4818 pF @ 50 V
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
194W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,9mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA