PSMN5R5-100YSFX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMN5R5-100YSFX |
Descriere | PSMN5R5-100YSF/SOT669/LFPAK |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 115A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Vgs (Max) ±20V |
Prod. | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 6238 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 238W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 7V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor LFPAK56, Power-SO8 |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 5,5mOhm la 25A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4V la 1mA | Număr produs de bază |
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 95 nC @ 10 V |