PSMN5R5-60YS,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4284-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4284-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4284-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN5R5-60YS,115
Descriere
MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 100A (Tc) 130W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN5R5-60YS,115 Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3501 pF @ 30 V
Disipare putere (Max)
130W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V