PSMN5R5-100YSFX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN5R5-100YSFXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN5R5-100YSFXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN5R5-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN5R5-100YSFX
Descriere
PSMN5R5-100YSF/SOT669/LFPAK
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 115A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6238 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,5mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
95 nC @ 10 V