PSMN3R3-100SSFJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN3R3-100SSFJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN3R3-100SSFJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN3R3-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN3R3-100SSFJ
Descriere
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 180A (Ta) 341W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
159 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9940 pF @ 50 V
Stare piesă
Inactual
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
341W (Ta)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7V, 10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,3mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA