PSMN2R7-30BL,118 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 19.412
Fișă de date
onsemi
STMicroelectronics
Canal-N 30 V 100A (Tc) 170W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK