PSMN2R3-80SSFJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R3-80SSFJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN2R3-80SSFJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN2R3-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R3-80SSFJ
Descriere
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 240A (Ta) 341W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
184 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
12320 pF @ 40 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
341W (Ta)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,3mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA