PMV20XNEAR nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 201.995
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 9.206
Fișă de date
Infineon Technologies
Taiwan Semiconductor Corporation
Canal-N 20 V 6,3A (Ta) 460mW (Ta), 6,94W (Tc) Montare pe suprafață TO-236AB