PMEG2010ER,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5192-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5192-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5192-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG2010ER,115
Descriere
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 20 V 1A Montare pe suprafață SOD-123W
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMEG2010ER,115 Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 20 V
Capacitanță la Vr, F
175pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
20 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
340 mV @ 1 A