BZX8850S-C2V2-QYL
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX8850S-C2V2-QYLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX8850S-C2V2-QYL
Descriere
DIODE ZENER 2.2V 365MW DFN1006BD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 2.2 V 365 mW ±5% Montare pe suprafață DFN1006BD-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
4 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Calificare
AEC-Q100
Toleranță
±5%
Putere - Max
365 mW
Pachet/cutie
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms