TPSMA6L48A
Numărul produsului DigiKey
F6167TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6167CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F6167DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMA6L48A
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO221AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 7,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-221AC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPSMA6L48A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Pachet/cutie
DO-221AC, Derivații plate SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,8A