BZX84-C3V3-QR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 4.370
Fișă de date
Similar
Diotec Semiconductor
În stoc: 2.615
Fișă de date
Panjit International Inc.
În stoc: 820
Diodă Zener 3.3 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață TO-236AB
BZX84-C3V3-QR
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX84-C3V3-QRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX84-C3V3-QRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX84-C3V3-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84-C3V3-QR
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 250MW TO236AB
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
TO-236AB
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms