BZX84-C3V3,215 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 395
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diotec Semiconductor
În stoc: 19.750
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
În stoc: 590
Comchip Technology
Diodă Zener 3.3 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață TO-236AB