BZX84C3V3-7 nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 83.651
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 20.765
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
În stoc: 395
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
În stoc: 78
Diodă Zener 3.3 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOT-23-3
BZX84C3V3-7
Numărul produsului DigiKey
BZX84C3V3DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C3V3-7
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V