BZX84-A12,215 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZX84-A12,215 |
Descriere | DIODE ZENER 12V 250MW TO236AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 30 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 12 V 250 mW ±1% Montare pe suprafață TO-236AB |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BZX84-A12,215 Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 100 nA @ 8 V |
Prod. | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 900 mV @ 10 mA |
Serie | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad – |
Stare piesă Activ | Calificare – |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±1% | Pachet/cutie |
Putere - Max 250 mW | Pachet dispozitiv furnizor TO-236AB |
Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms | Număr produs de bază |