SZBZX84C12ET1G
Numărul produsului DigiKey
SZBZX84C12ET1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZBZX84C12ET1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZBZX84C12ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZBZX84C12ET1G
Descriere
DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 225 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
SZBZX84C12ET1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
225 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V