BZX585-B4V3,115
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX585-B4V3,115TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX585-B4V3,115CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX585-B4V3,115DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX585-B4V3,115
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.3 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V