BUK9Y7R0-60ELX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 60 V 125A (Tc) 238,4W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Application Specific MOSFETs (ASFETs)
BUK9Y7R0-60ELX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK9Y7R0-60ELXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK9Y7R0-60ELXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK9Y7R0-60ELXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9Y7R0-60ELX
Descriere
SINGLE N-CHANNEL 60 V, 4.5 MOHM
Descriere detaliată
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
152 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8327 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
238,4W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Grad
Automobile
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,5mOhm la 25A, 10V
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA