BUK9M16-100LX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK9M16-100LXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK9M16-100LXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK9M16-100LXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9M16-100LX
Descriere
BUK9M16-100L/SOT1210/MLFPAK
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 45A (Tc) 90,9W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
55.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3465 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
90,9W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Automobile
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
AEC-Q101
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
15,3mOhm la 15A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK33
Vgs(th) (Max) la Id
2,05V la 120µA