BUK9K52-60RAX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK9K52-60RAXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK9K52-60RAXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK9K52-60RAXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9K52-60RAX
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 16A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 16A (Ta) 32W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5,6nC la 5V
Producător
Nexperia USA Inc.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
725pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
32W (Ta)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q101
Caracteristică FET
Poartă logică
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
16A (Ta)
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
49mOhm la 5A, 10V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA