BUK7Y1R0-40NX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK7Y1R0-40NXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK7Y1R0-40NXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK7Y1R0-40NXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7Y1R0-40NX
Descriere
BUK7Y1R0-40N/SOT669/LFPAK
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 320A (Tc) 268W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
189 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10622 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
268W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Grad
Automobile
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,97mOhm la 25A, 10V
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA