BUK7Y12-55B,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4604-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4604-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4604-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7Y12-55B,115
Descriere
MOSFET N-CH 55V 61.8A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 55 V 61,8A (Tc) 105W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
35.2 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2067 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
105W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
55 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA