BUK7Y12-100EX
Numărul produsului DigiKey
1727-BUK7Y12-100EXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BUK7Y12-100EXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BUK7Y12-100EXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7Y12-100EX
Descriere
MOSFET N-CH 100V 85A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 85A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
68 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5067 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA