NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP-CTU
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP-CTU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP-CTU
Descriere
3.5" HI-RES IPS HDMI TFT W/ CTP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color HDMI, USB 3,5" (88,90mm) 640 x 480 (VGA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP-CTU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
640 x 480 (VGA)
Ambalaj
Cutie
Interfață
HDMI, USB
Stare piesă
Activ
Tip controler
LT6911C
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
71,08mm l x 53,56mm Î