NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) I2C, MIPI 3,5" (88,90mm) 640 x 480 (VGA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
640 x 480 (VGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, MIPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
FL7703NI
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
71,08mm l x 53,56mm Î