NHD-1.5-128128ASC3 Back
NHD-1.5-128128ASC3
Numărul produsului DigiKey
NHD-1.5-128128ASC3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-1.5-128128ASC3
Descriere
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) OLED – Matrice pasivă SPI 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-1.5-128128ASC3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Fără retroiluminare
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
128 x 128
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
SSD1351
Tip afișare
OLED – Matrice pasivă
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Dimensiune puncte
0,14mm l x 0,19mm Î
Dimensiune diagonală ecran
1,5" (38,10mm)
Pas puncte
0,21mm l x 0,21mm Î
Suprafață de vizualizare
28,00mm l x 28,00mm Î