NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3
Numărul produsului DigiKey
NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3
Descriere
LCD MOD 80DIG 20X4 TRANSFLCT WHT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul afișare caractere Transreflectorizant 5 x 8 puncte STN – nematic super-răsucit Led - alb Paralel 79,00mm x 36,00mm x 13,00mm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Suprafață de vizualizare
60,00mm L x 28,00mm l
Producător
Newhaven Display Intl
Retroiluminare
Led - alb
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
3,3V
Stare piesă
Activ
Dimensiune puncte
0,43mm l x 0,60mm Î
Număr de caractere
80.0
Interfață
Paralel
Format afișare
20 x 4
Tip controler
Format caractere
5 x 8 puncte
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip afișare
STN – nematic super-răsucit
Culoare text
Albastru
Mod afișare
Transreflectorizant
Culoare de fundal
Alb
Dimensiune caractere
5,15mm Î x 2,35mm l
Număr produs de bază
Contur L x l x Î
79,00mm x 36,00mm x 13,00mm