PDB181-K420K-103B
Numărul produsului DigiKey
PDB181-K420K-103B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDB181-K420K-103B
Descriere
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,2W, 1/5W Pini PC
Categorie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
10k
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,787" (20,00mm)
Putere (wați)
0,2W, 1/5W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,669" diam. (17,00mm)