ESHSR-0003C0-002R7 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Maxwell Technologies
În stoc: 35.426
Fișă de date
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Eaton - Electronics Division
3 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 55mOhm 1000 ore la 85°C
ESHSR-0003C0-002R7
ESHSR-0003C0-002R7
Numărul produsului DigiKey
589-1000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ESHSR-0003C0-002R7
Descriere
CAP 3F -10% +20% 2.7V T/H
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Maxwell Technologies
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
3 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
55mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C