HB0820-2R5305-R
Numărul produsului DigiKey
283-3123-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HB0820-2R5305-R
Descriere
CAP 3F -10% +30% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 160mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HB0820-2R5305-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
3 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,827" (21,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
160mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C