STDCRG2-16M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCRG2-16MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCRG2-16MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCRG2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCRG2-16M
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±20ppm Cristal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STDCRG2-16M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
8pF