NSC5153A-32.768K
Numărul produsului DigiKey
644-NSC5153A-32.768KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-NSC5153A-32.768KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-NSC5153A-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSC5153A-32.768K
Descriere
OSC XO 32.768KHZ CMOS 1.8V SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
32µA
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V