ABM10W-38.4000MHZ-8-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13785-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13785-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13785-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM10W-38.4000MHZ-8-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
38.4 MHz ±10ppm Cristal 8pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
38.4 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)
Capacitanță sarcină
8pF