CS12140-48M
Numărul produsului DigiKey
644-CS12140-48MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS12140-48MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS12140-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS12140-48M
Descriere
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48 MHz ±10ppm Cristal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
8pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
48 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±75ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)