OKI-78SR-5/1.5-W36H-C
Numărul produsului DigiKey
811-2692-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OKI-78SR-5/1.5-W36H-C
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 8W
Descriere detaliată
Înlocuire regulator liniar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 1,5A 7V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
OKI-78SR-5/1.5-W36H-C Modele
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Serie
Putere (wați)
8 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
90,5%
Tensiune - Intrare (Min)
7V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,41" L x 0,30" l x 0,65" Î (10,4mm x 7,6mm x 16,5mm)