OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
Numărul produsului DigiKey
811-3014-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înlocuire regulator liniar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 1,5A 7V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Serie
Putere (wați)
5 W
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Înlocuire regulator liniar
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85,5%
Tensiune - Intrare (Min)
7V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,65" L x 0,41" l x 0,30" Î (16,5mm x 10,4mm x 7,6mm)