MGJ2D241505SC
Numărul produsului DigiKey
811-3007-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGJ2D241505SC
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -5V – 80mA, 40mA 21,6V - 26,4V Intrare
Modele EDA/CAD
MGJ2D241505SC Modele
Curent - Ieșire (Max)
80mA, 40mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
80,5%
Tensiune - Intrare (Min)
21,6V
Tensiune - Intrare (Max)
26,4V
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,50" Î (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)