IRE-5/24-Q12P-C
Numărul produsului DigiKey
811-IRE-5/24-Q12P-C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRE-5/24-Q12P-C
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 24A 9V - 36V Intrare
Categorie
Putere (wați)
120 W
Prod.
Tensiune - Izolație
2.828 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc 1/8
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,41" L x 1,01" l x 0,50" Î (61,2mm x 25,7mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc 1/8
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
cURus
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
24A