XRCGE26M000FBA2AR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGE26M000FBA2AR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGE26M000FBA2AR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGE26M000FBA2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGE26M000FBA2AR0
Descriere
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
Descriere detaliată
26 MHz ±15ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGE26M000FBA2AR0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
26 MHz
Stabilitate frecvență
±35ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF