XRCGB32M000F1H00R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
ECS Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Geyer Electronic America, Inc.
În stoc: 2.525
Fișă de date
Echivalente parametric
EPSON
32 MHz ±10ppm Cristal 6pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație