XRCGB32M000F1S1AR0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ECS Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
ECS Inc.
În stoc: 5.179
Fișă de date
32 MHz ±10ppm Cristal 6pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
XRCGB Series
Murata XRCGB Crystal Units: Impact-Resistant, Low ESR for High-Performance Timing Solutions
XRCGB32M000F1S1AR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB32M000F1S1AR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB32M000F1S1AR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB32M000F1S1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F1S1AR0
Descriere
2.0X1.6MM 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
XRCGB32M000F1S1AR0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF