XRCGB25M000F3A00R0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 8.568
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 2.545
Fișă de date
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm Cristal 6pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație