XRCGB24M000F2P91R0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB24M000F2P91R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB24M000F2P91R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB24M000F2P91R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB24M000F2P91R0
Descriere
2.0X1.6MM 24.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Descriere detaliată
24 MHz ±20ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F2P91R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF