NFZ2MSD301SZ10L
Numărul produsului DigiKey
490-NFZ2MSD301SZ10LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFZ2MSD301SZ10LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFZ2MSD301SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ2MSD301SZ10L
Descriere
FERRITE BEAD 300 OHM 0806 1LN
Descriere detaliată
300 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0806 (2016 metric) 3,8A 26mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ2MSD301SZ10L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
26mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
3,8A