NFZ2MSD181SZ10L
Numărul produsului DigiKey
490-NFZ2MSD181SZ10LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFZ2MSD181SZ10LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFZ2MSD181SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ2MSD181SZ10L
Descriere
FERRITE BEAD 180 OHM 0806 1LN
Descriere detaliată
180 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0806 (2016 metric) 4A 22mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ2MSD181SZ10L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
180 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
4A