NFM41PC155B1E3L
Numărul produsului DigiKey
490-6986-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6986-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6986-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM41PC155B1E3L
Descriere
CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µF Condensator de intrare 25V 6 A 9mOhm 1806 (4516 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFM41PC155B1E3L Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Producător
Murata Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Alimentare
Pachet/cutie
1806 (4516 metric), Placă pentru PC 3
Capacitanță
1.5 µF
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,063" l (4,50mm x 1,60mm)
Toleranță
-20%, +50%
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Nominală
25V
Dimensiune filet
Curent
6 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
9mOhm