NFM31KC104R1H3L
Numărul produsului DigiKey
490-12109-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-12109-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-12109-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM31KC104R1H3L
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator de intrare 50V 6 A 3mOhm 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFM31KC104R1H3L Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Murata Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Alimentare
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Capacitanță
0.1 µF
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Tensiune - Nominală
50V
Dimensiune filet
Curent
6 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3mOhm