NFM15PC105R0J3D
Numărul produsului DigiKey
490-NFM15PC105R0J3DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFM15PC105R0J3DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFM15PC105R0J3DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM15PC105R0J3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Descriere detaliată
1 µF Condensator de intrare 6,3V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM15PC105R0J3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Capacitanță
1 µF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,014" (0,35mm)
Tensiune - Nominală
6,3V
Dimensiune filet
Curent
2 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm