NFE31PT471F1E9L
Numărul produsului DigiKey
490-2546-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-2546-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-2546-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFE31PT471F1E9L
Descriere
FILTER LC(T) 470PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LC (tip T) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal C = 470pF 6 A 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFE31PT471F1E9L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
6 A
Producător
Murata Electronics
Valori
C = 470pF
Serie
Protecție ESD
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Trece-jos
Tensiune - Nominală
25V
Ordine filtru
3rd
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
LC (tip T)
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Număr de canale
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,069" (1,75mm)