MA300D1-1
Numărul produsului DigiKey
490-MA300D1-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MA300D1-1
Descriere
ULT SEN RX 300KHZ 50V
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor cu ultrasunete 300kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MA300D1-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență
300kHz
Producător
Murata Electronics
Tensiune - Nominală
50V